• Novinky

• Mistrovství ČR a Havířovský pohár

• 3. místo v Havířovském poháru, Markéta mistr republiky, Zuzka vícemistr republiky, výborná atmosféra, vynikající výkony našich borců ..... takto vypadaly skvělé závody v Havířově 😀 Celá galerie fotek je na webu taekwonda https://taekwondo.czs-hradec.cz/?page_id=6561, mnoho fotek je taky na facebooku taekwonda https://www.facebook.com/TaekwondoWtfHradecNadMoravici.

• Druhé místo za rok 2021

• Náš školní oddíl taekwonda byl vyhlášen jako druhý nejlepší v NLP 2021 (Národní liga poomsae). Závodníci Zuzka a Matyáš byli vyhlášeni jako jednotlivci. Na tomto krásném výsledku se podíleli i další (viz foto tabulka).

• Dnes jím jako Keňan - Opava

• Naše škola se zúčastnila projektu Dnes jím jako Keňan, který je zaměřen na poznávání a pomoc rozvojovým zemím. Více o projektu zde https://www.dnesjimjako.cz/

• Opavský skřivánek okresní kolo

• Markéta, Stázka a Patrik nás reprezentovali v pěvecké soutěži Opavský skřivánek. Mohli si zazpívat s cimbálovkou a v kroji. Předvedli krásné výkony. Patrik získal 1. místo, Stázka 2. místo a Markéta 1. místo s postupem do dalšího kola. Blahopřejeme.